O nás:

 

 

 

 

obchod s čínou

 

 

 

Obchod s Čínou již od r. 2007

 

 

 

Naše společnost zúročuje dlouholeté zkušenosti ze spol. SunnyWatt CZ s.r.o.

V roce 2007 jsme pocítili nutnost rozšířit portfolio našich služeb vzhledem k neustále se zvyšujícím požadavkům našich klientů, rozhodli jsme se tedy pro přímý obchod s Čínou a Taiwanem. V některých případech je výhodnější a rychlejší nespoléhat se na překupníky a vydat se méně komplikovanou, i když občas více rizikovou cestou.

 

Nikoho zřejmě nepřekvapí, že většina zboží věhlasných firem přesunulo výrobu svého „značkového“ zboží právě do čínských továren.

 

Během několika měsíců jsme navštívili desítky továren v různých oblastech, setkali jsme se s jejich zástupci a majiteli závodů.

 

V minulosti jsme viděli provoz několika obdobných závodů v Evropě, měli jsme proto možnost srovnání.

 

Čína všeobecně je zemí kontrastů, toto se samozřejmě týká i kvality výroby. To, co jsme měli možnost poznat a vyslechnout, se od našich teoretických představ diametrálně lišilo. Čína již dávno není nálepkou pro zboží druhé kvality.

 

Od obdržení vzorků, objednání prvního kontejneru až po realizaci větších objednávek uplynulo už několik let. Za tu dobu jsme si vybudovali stabilní zázemí, tým spolehlivých spolupracovníků, umíme odhadnout výhody, vyvarovat se případným rizikům..

 

Naši kolegové v Shanghai, Nanjingu, Ningbu a v ostatních klíčových oblastech Číny a Taiwanu jsou připraveni zajistit ve spolupráci s kolegy v ČR požadované služby, aktuální informace z tamního trhu, přehledy a různá doporučení dle požadavků našich klientů.